Експерти ЗУРНЦ є відомими фахівцями у середовищі місцевого самоврядування та державної служби, які досконало володіють методологією тренінгу. Вони проходили навчання за спеціальними програмами навчання дорослої аудиторії (ТоТ), що їх проводили методисти зі США та Польщі, та, відповідно, коучінг на практиці. Експерти-тренери ЗУРНЦ творчо засвоїли міжнародний досвід тренінгів для службовців публічної адміністрації, доповнюючи його національною специфікою та сформували власну методологію. За цією методологією відбувається залучення і впровадження в процес нових тренерів, коли вже самі тренери Центру виступають у ролі тренерів і менторів.

 

Основними характеристиками експертів ЗУРНЦ є:

1) розуміння суті, місця та ролі інституту місцевого самоврядування в політико-адміністративній системі України;

2) практичний досвід та володіння прикладними знаннями в конкретній галузі (сфері) муніципального управління;

3) аналітичні здібності, системне мислення;

4) комунікативні навички, навички роботи з аудиторією;

5) відкритість на нові ідеї та середовища.

 

Експерти ЗУРНЦ складають більше 20-ти досвідчених професіоналів з практично усіх сфер муніципального управління та персонального розвитку. Більшість з них мають десятки проведених семінарів для муніципальних та державних службовців у 10-ти областях Західної України.

 

Значну роль у становленні ЗУРНЦ як навчально-консультаційної інституції відіграли міжнародні партнери, творча співпраця з якими триває до цього часу, серед яких:

Інститут Санта Круз, Тусон, штат Техас (США)

Університет Ратгерса, Нью-Джерсі, штат Нью-Йорк (США)

Інститут демократичного управління ім. Карла Вінсона, Університет штату Джорджія, Атенс (США)

Фундація розвитку місцевої демократії у Варшаві та, зокрема, Малопольський Інститут місцевого самоврядування та адміністрації, Краків (Польща)

Європейська мережа навчальних організації (ENTO) під егідою Ради Європи

Мережа шкіл та інституцій державного управління (NISPAsee) країн Центральної і Східної Європи

 

Габрель Микола

Експерт Західноукраїнського регіонального навчального центру з питань містобудування та стратегічного планування, доктор технічних наук з питань містобудування та територіального планування. Професор, завідувач кафедри архітектурного проектування Національного університету «Львівська політехніка», викладач лекційних та семінарських занять з курсів «Містобудування» та «Регіональне планування» Львівської філії Академії державного управління при Президентові України.

Дручек Володимир

Співпрацює з Західноукраїнським регіональним навчальним центром в якості експерта з питань управління комунальним майном. Практикуючий юрист у сфері майнових правовідносин, третейський суддя. Окрім 2 дипломів про вищу освіту, має диплом оцінювача та диплом медіатора.

Дручек Михайло

Експерт Західноукраїнського регіонального навчального центру з майнових питань. Юрист, веде підприємницьку діяльність з питань правознавства, власності, оцінки майна. Третейський суддя, сертифікований медіатор, оцінювач в сфері нерухомості.

Зима Юрій

Співпрацює з Західноукраїнським регіональним навчальним центром в якості експерта з питань стратегічного планування розвитку самоврядних громад, управління муніципальними відходами. Кандидат технічних наук (металофізика), доцент кафедри прикладної механіки Національного лісотехнічного університету України.

Ільків Наталія

Співпрацює з Західноукраїнським регіональним навчальним центром в якості експерта з юридичних питань. Доцент кафедри господарсько-правових дисциплін Львівського державного університету внутрішніх справ.

Карий Олег

Експерт Західноукраїнського регіонального навчального центру з стратегічного управління розвитком територій, маркетингу територій, відкритості влади, участі громадян в процесі прийняття рішень, використанні інформаційно-комунікаційних технологій в публічному управлінні. Доцент кафедри маркетингу і логістики Національного Університету «Львівська політехніка», кандидат економічних наук.

Коваль Петро

Експерт Західноукраїнського регіонального навчального центру з практики застосування земельного законодавства та фахівець з управління земельними ресурсами та містобудування. Сертифікований оцінювальник нерухомого майна та землі, екс-директор Регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації інженерно-технічного персоналу з реєстрації, оцінки землі та нерухомого майна. Викладач курсів підвищення кваліфікації у Академії державного управління при Президентові України.

Козак Ірина

Експерт Західноукраїнського регіонального навчального центру з практики застосування інформаційних технологій . Завідувач сектору системного супроводу  ЛКП "Міський центр інформаційних технологій".

Лазор Олег

Співпрацює з Західноукраїнським регіональним навчальним центром в якості експерта з питань благоустрою населених пунктів та територіальної організації влади в Україні. Професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Мазур Віталій

Експерт Західноукраїнського регіонального навчального центру з питань розвитку транспорту. Кандидат технічних наук, доцент кафедри «Системи автоматизованого проектування» Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», завідувач науково-дослідною лабораторією.

Мазурик Зеновій

Співпрацює з Західноукраїнським регіональним навчальним центром в якості експерта з культурної політики та культурного менеджменту в органах державної влади та місцевого самоврядування. Має досвід роботи помічника голови Львівської державної адміністрації з гуманітарних питань. Старший викладач кафедри менеджменту мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Віце-президент Українського національного комітету Міжнародної Ради Музеїв.

Матійців Олег

Експерт Західноукраїнського регіонального навчального центру з питань державного управління, регуляторної політики державних органів, програм розвитку малого підприємництва. Консультант підприємства Підприємство «Експерт-консалтинг»

Пінчук Сергій

Співпрацює з Західноукраїнським регіональним навчальним центром в якості експерта з стратегічного планування економічного розвитку міст. Директор Агенції суспільного розвитку, м. Рівне.

Процак Олег

Експерт Західноукраїнського регіонального навчального центру з питань управління проектами, участі громадян у місцевому самоврядуванні та освітньої політики. Заступник директора громадської організації Інститут політичних технологій.

Процик Тетяна

Співпрацює з Західноукраїнським регіональним навчальним центром в якості експерта з основ стратегічного планування соціально-економічного розвитку міст та управління персоналом. Заступник керівника відділу управління персоналом Українського католицького університету. Магістр державного управління.

Слава Світлана

Експерт Західноукраїнського регіонального навчального центру з формування  привабливого інвестиційного клімату, стратегічного регіонального розвитку, оптимізації структури регіональної економіки, розробки інвестеційних проектів, створення організацій регіонального розвитку, інструментів стимулювання регіонального та місцевого економічного розвитку. Кандидат економічних наук, професор кафедри економіки підприємства Ужгородського Національного університету.

Трушкевич Ірина

Експерт Західноукраїнського регіонального навчального центру з питань житлового господарства та комунальних послуг, туристичної індустрії, менеджменту персоналу. Дипломований перекладач, екскурсовод, тренер.

Худюк Ольга

Співпрацює з Західноукраїнським регіональним навчальним центром в якості експерта з житлового господарства. Заступник начальник управління житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації.