До уваги директорів, вчителів і учнів ЗОШ та викладачів і студентів професійних навчальних закладів Львівської, Волинської та Рівненської областей!

Оголошується МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС “ЮНІОР БІЗНЕСУ” для учнів шкіл IІ-III ступеню та студентів професійних навчальних закладів.

В рамках українсько-польського проекту “Ініціативна молодь на ринку праці - підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання” проводиться конкурс на найкращу ідею підприємницької діяльності для молоді загальноосвітніх повних середніх шкіл та студентів професійних навчальних закладів І-ІІ курсу Львівської, Волинської та Рівненської областей. Проект фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках Програми “Польська допомога задля розвитку 2016”.

Конкурс полягає у розробці і презентації найцікавішої ідеї для підприємницької діяльності, придуманої, описаної і заявленої молодими людьми, які братимуть участь. Заявлені молоддю проекти повинні бути інноваційного характеру, а сфера діяльності максимально відповідати потребам молоді або місцевої спільноти.

Мета конкурсу -  формування підприємницьких якостей серед учнів загальноосвітніх навчальних  закладів Львівської, Волинської та Рівненської областей.

Учасниками Конкурсу можуть бути групи (команди) з 3-х учнів 8-10 класів загальноосвітніх  шкіл та  студентів професійних навчальних закладів І-ІІ курсу зазначених областей. Команду очолює  учитель-опікун/тренер, на якого покладено методичну та організаційну підтримку конкурсних команд. Опікун не  є членом конкурсної команди.

Для участі у  конкурсі необхідно подати реєстраційну анкету встановленого зразка  до 15 вересня 2016 року на адресу організатора конкурсу. ("Регламент конкурсу"), а також реєстраційна картка

Перелік зголошених команд буде опубліковано на інтернет-сторінці ЗУРНЦ. Команду буде внесено до списку учасників  не пізніше, як через  два дні після подання реєстраційної анкети.

Час тривалості Конкурсу:  

Конкурс триває з 6 червня 2016 року до дня оголошення результатів, яке відбудеться 15 жовтня 2016 року.

 Конкурс реалізовується в 3 етапи:

І  етап  –  подання реєстраційних анкет (“Реєстраційна картка”) з 6 червня 2016 року до 15 вересня 2016 року;

ІІ етап  – подання заявки–ідеї (“Опис бізнес-ідеї”) з 15 вересня по 30 вересня 2016 року. До другого етапу допускаються команди, які пройшли відбір за результатами першого етапу.

ІІІ  етап  – фінальний, презентація та продукт бізнес–ідеї – 15 жовтня 2016 року.

Нагорода для переможців – тижневий навчальний візит  до Польщі  (листопад 2016 року)
Вся інформація про Конкурс опублікована на інтернет-сторінці  www.zurnc.org  
Контактна особа, відповідальна за надання консультацій щодо участі в конкурсі та за прийом конкурсних пропозицій:

Софія Наумчук, 
конт. тел.: +38 (067) 6737014,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.