02 червня 2017 р. відбувся відбір серед учасників Другого етапу конкурсу "Юніор Бізнесу -2017".

З метою проведення об’єктивного оцінювання конкурсних робіт було залучено комптентних осіб в якості журі.

У склад журі входили: 

1. Попович Дарія - кандидат економічних наук, доцент кафедри державних та місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету  імені Івана Франка;

2. Білик Володимир - директор ПП "КМП-Гамма";

3. Ваврін Максим - доцент кафедри економіки і підприємства, доктор філософії з економіки, голова правління Економічного наукового клубу студентів, аспірантів, докторактів та молодих учених економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, Голова Ради Науковго товариства студентів, спеціалістві, докторатів і молодих вчених ЛНУ імені Івана Франка;

4. Кульчицький Олесь - менеджер проектів Агенції Європейських Інновацій;

5. Підхомний Олег - доктор економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, грошовогоо обігу і кредиту ЛНУ імені Івана Франка.

 Отже, за результатами до Третього етапу прошли наступні 15 команд:

1. Барбер -шоп “Козак”, тренер-опікун Мельник Наталія Володимирівна, Держаний професійно-технічний навчальний заклад "Березнівське вище професійне училище"Рівненська обл ;

2. EсоIG, тренер-опікун Кутенський Василь Григорович, Радехівська середня спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов Львівська область, місто Радехів;

3. Обслуговуючий кооператив "Молочна родина", тренер-опікун Ірина  Білостоцька, Бродівська гімназія імені Івана Труша Україна,Львівська область, Бродівський район, м.Броди;

4." Розвивайко", тренер-опікун Цветкова Тетяна Володимирівна, Львівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 82 Львівської міської ради Львівської області;

5. "Капітошка" тренер-опікун Гулай Тетяна, Червоноградська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №6;

6. DEKORFISH, тренер-опікун Верещук Ольга Миколаївна, ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту»;

7. Smart cookies, тренер-опікун Оксана Мохнюк, Любомльський професійний ліцей, Волинська область;

8. Кроляча міні-ферма Rabbit farm, тренер-опікун Грицина Ірина Віталіївна, Квасилівський професійний ліцей Рівненська область, Рівненський район, смт. Квасилів;

9. "Делікатес", тренер-опікун Полюх Анастасія Богданівна, Клеванський професійний ліцей смт Клевань, Рівненський район, Рівненська обл.;

10. "Генератори ідей", тренер-опікун Кофлик Леся Грирогівна, Жидачівська ЗОШ I-III ст.№2;

11. "Бджоляр", тренер-опікун Медвідь Галина Ярославівна, Перемишлянський професійний ліцей Львівська область, місто Перемишляни;

12. Агенство "Промені духовності", тренер-опікун Титаренко Наталія Олександрівна, ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Прилісне Маневицького району Волинської області;

13. "Біотеплиця", тренер-опікун Загорняк Ольга Мирославівна, Вище професійне училище №71 м. Кам’янка-Бузька;

14. «Gold  fish», тренер-опікун Лілія Наливайко, Золочівський професійний ліцей;

15. FANTASY, тренер-опікун Юлія Брончук, Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну».

Щиро вітаємо переможців Другого етапу!!!!!!!!!!!

 

Також нагадуємо, про  ІІІ  етап  – фінальний, презентація та продукт бізнес–ідеї.

Відповідно до регламенту Конкурсу:

а) Команди, допущені до третього етапу, готують коротку (до 5 хв.) презентацію бізнес-ідеї та продукт діяльності і представляють під час фіналу.

б) Фінал конкурсу відбудеться 10 червня 2017 року у м. Львові, у приміщенні Готель "Львів" початок о 11.00 год.

в) Журі Конкурсу вибере 5 Лауреатів Конкурсу, серед яких визначить 3 переможці Конкурсу та оголосить остаточні результати i вручить нагороди.

г) Результати Конкурсу будуть також оприлюднені на Інтернет - сторінці Конкурсу.

д) Усі команди-учасники конкурсу та вчителі-опікуни/тренери, навчальні заклади відзначаються сертифікатами Оргкомітету конкурсу.

е) Нагорода для переможців – тижневий навчальний візит до Польщі (серпень 2017 року)

Контактна особа, відповідальна за надання консультацій щодо участі в конкурсі та за прийом конкурсних пропозицій:

Софія Наумчук, 
конт. тел.: +38 (067) 6737014,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.